5.3.11

ביוטי בלוגס


הביוטי בלוג'ס במהדורה מיוחדת שרובה מוקדש ליום האשה הבינלאומי ה-100 במספר, שיתקיים ביום שלישי הקרוב, 8.3.11. הבלוגריות שלנו חוגגות וכותבות נשיות:


בבלוג של תמי מרגלית – על יום האישה הפרטי שלה, והגיבורה הפרטית שלה - אמא שלה, שאותה החליטה לפנק ביום של זמן איכות וטיפוח לשתיהן.


ואם בגיבורות על עסקינן, טל מ - StarDust נותנת לכם הזדמנות להרגיש כמו גיבורות על בהגרלה מפתה במיוחד מקולקציית Wonder Woman של MAC, לכבוד יום האשה הבינלאומי.


ואם כבר הגרלה (המתח כאן נבנה לאט לאט...) ב – Tuli's Nails עושים לכם עיניים עם הגרלה של המסקרה החדשה של רבלון - Grow Luscious.


ואם כבר הגרלה 2 - קורין מריסים ורסיסים בהגרלה של מוצרי טיפוח ואיפור לכבוד יום האשה הבינלאומי, ועל הנשים המדהימות בחייה.


וכל הממתקים האלו בהגרלות גורמים לנו לחזור קצת לילדות... וזה בדיוק מה שקרה לאלונה מ - Highlights מעולם האיפור כשהיא פגשה את סדרת הטיפוח החדשה של ניוטרוגי'נה - Multi Defence.


זוכרים את הימים האלו בילדות? כשעוד לא התקבעו בנו ההבדלים בין נשים וגברים? בבלוג של ליאת - החליטה ליאת לכתוב במיוחד ליום האשה הבינלאומי על... האבולוציה של איפור גברים.


ומאבולוציה מסוג אחד לאבולוציה אחרת - ביופי של בלוג הרמוני בפוסט מיוחד ליום האשה, מספרת על יום פינוק במרכז טליה, על הפינוקים, ההרצאה של אורלי בר קימא על מפתחות לשינוי בחיים, ומקנחת במעוז הבלתי מעורער של הנשיות - ציור על בטן הריונית בהשראת ההרצאה.


ומהריון ולידה לגיל ההתבגרות - באהבות הקטנות של החיים ממליצה מעיין בחום על סדרת Young של סבוקלם, המיועדת לעור הנוטה לאקנה ופצעונים.


ומגיל ההתבגרות להתבגרות אצילית (המהדורה הזו סובבת את כל מעגל החיים...) - מה עושים עם האיפור, הזמן והגיל? בבלוגיפור עדי שואלת ועונה.


וענייני התבגרות מבאים אותנו למי שהיא אייקון חוצה גבולות של זמן וגיל. ב – Makeup Addiction רות בפוסט שכולו שאנל, מהמעצבות המשפיעות ביותר והחדשניות ביותר שהיו עד כה.


ומחדשנות להתחדשות. ב-There is Beauty In All of us מרינה בפוסט מקיף, מלא פתרונות ומוצרים חדשים לחידוש עור שפתיים יבש.


יש בהתחדשות משהו מדבק...אורית מ - Natural Colors על הליפגלוס החדש של חברת לוריאל - Glam Shine.


מהתחדשות אחת להתחדשות אחרת - מיכל מהמעבדה בסדרת מוצרים חדשה לעור הפנים של חברת סאנריידר.


גם הביוטי ניוז בענייני התחדשות - חברת ל'אוקסיטן משיקה מהדורה מיוחדת של סבון העשוי מחמאת שיאה, במיוחד ליום האשה הבינלאומי, וכמחווה לנשות בורקינה פאסו, מהן קונה ל'אוקסיטן באופן קבוע את חמאת השיאה בסחר הוגן.


ובבלוג של יוכי - לטובת הנשים החובשות פאה או כובע - מהי התספורת האידאלית עבורכן?


נסגור את מעגל החיים וההתחדשות של המהדורה כמו שפתחנו אותה, עם גיבורת על: ב- Bbeauty מספרים לנו על קולקציית Wonder Woman החדשה של MAC.


נשים יקרות - הרשו לעצמכן להיות נפלאות. מגיע לכן!
סופ"ש נפלא לכולם!
1 comment:

  1. Not only has blogging establish its stead in age in Philadelphia,
    it's because his musicmaking was nowhere cheeseparing as muted or characterless as he seemed.

    Feel free to visit my web blog :: click here

    ReplyDelete